Nabídka práce operátor/ka výroby - Mouchnice na Hodonínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR/KA VÝROBY v lokalitě Mouchnice na Hodonínsku přichází na pracovní trh ke dni 20.03.2024 firma - zaměstnavatel STABILA ČR, s.r.o. (48910104). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 23 400 Kč .

Pracovní pozice:
operátor/ka výroby
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů
Počet volných míst:
3
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
20.03.2024
Mzda:
23 400 Kč
Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost za odvedenou práci, manuální zručnost.
Náplň práce: Výroba dřevěných metrů. Třídění materiálu, ukládání na palety, oprava metrů. Oprava finálních výrobků. Kontakt na tel. 517 321 190, na mail: strakova@stabilacr.cz a osobně po tel. domluvě.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66771197
Zaměstnavatel:
STABILA ČR, s.r.o. (48910104)
Kde budete pracovat:
STABILA ČR, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 517321190
E-mail: strakova@stabilacr.cz

Další nabídka práce podle lokality