Nabídka práce Servisní technik - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa SERVISNÍ TECHNIK v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 22.02.2024 firma - zaměstnavatel ESOS Ostrava, s.r.o. (25868781). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 38 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Servisní technik
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.02.2024
Mzda:
34 000 až 38 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody stravenky, aj.
1. kontakt E-MAILEM. Nabídky pouze písemně s profesním životopisem na: hr@esosostrava.cz
Požadavky: ÚSO vzdělání strojní nebo technické, orientace v technické dokumentaci a normách, používání této dokumentace při práci, - znalost hydraulických systémů, samostatnost, praxe min. 3 roky na obdobné pozici, ŘP sk. B. Nástup IHNED nebo po domluvě.

Náplň práce:
- preventivní prohlídky strojů a zařízení (vývěvy, dmýchadla, jednoúčelové stroje, CNC, hydraulické lisy,
vstřikolisy..),
- oprava strojů a zařízení,
- tvorba technických nabídek

Zaměstnanecké výhody:
Možnost profesního i osobního růstu, motivující hodnocení podle výkonnosti a kvality odváděné práce, zaměstnanecké výhody - stravenky, služební telefon, vitamíny, pracovní doba 6:30 - 15:00 hod.

Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla ve výběrovém řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Praxe v povoláních:
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66773179
Zaměstnavatel:
ESOS Ostrava, s.r.o. (25868781)
Kde budete pracovat:
ESOS Ostrava, s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: hr@esosostrava.cz

Další nabídka práce podle lokality