Nabídka práce CONTROLLER/KA - INVESTIC - Ústí nad Labem

S novou nabídkou volného pracovního místa CONTROLLER/KA - INVESTIC v lokalitě Ústí nad Labem přichází na pracovní trh ke dni 13.01.2022 firma - zaměstnavatel CSS, a.s. (28963661). Výše nabídnuté mzdy je 38 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
CONTROLLER/KA - INVESTIC
Profesní zařazení:
Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
13.01.2022
Mzda:
33 000 až 38 000 Kč
Pracovní náplň: plánování investičních akcí včetně harmonogramů a cash flow kalkulace návratnosti investičních projektů dokumentování průběhu investic a investičních nákladů sledování cash flow investic klasifikace složek nedokončených investic tvorba podkladů pro zařazení nového majetku nebo technického zhodnocení původního vyhodnocování investičních projektů proti plánu vyhodnocování skutečně dosažených efektů investic daňové posouzení technického zhodnocení majetku Požadujeme: VŠ vzdělání Anglický jazyk výhodou zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky MS Excel - velmi dobrá znalost (s důrazem na kontingenční tabulky, datové zdroje) Nabízíme: pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení 3 měsíce zkušební doba 5 týdnů dovolené firemní zvýhodněné stravování příspěvek na penzijní připojištění po roce trvání pracovního poměru zaměstnanecké SIM karty pro rodinné příslušníky po půl roce trvání pracovního poměru závodní rekreace další benefity a informace na www.spolchemie.cz/cs/kariera/ Kontakt: osobně, telefonicky nebo na e-mail.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské
Dovednosti:
Práce s PC

Reference:
66782044, (Kontaktní pracoviště Ústí nad Labem)
Zaměstnavatel:
CSS, a.s. (IČ: 28963661)
Kde budete pracovat:
CSS, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 477163107
E-mail: hlavkova@cssas.cz