Nabídka práce operátor CNC stroje - Jindřichův Hradec

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR CNC STROJE v lokalitě Jindřichův Hradec přichází na pracovní trh ke dni 16.01.2022 firma - zaměstnavatel Kasalova pila, s.r.o. (45023344). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
operátor CNC stroje
Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
16.01.2022
Mzda:
30 000 Kč
Náplň práce: operátor CNC stroje Hundegger K2 Industry pro výrobu dřevěných konstrukčních prvků v třísměnném provozu Požadujeme: ochotu pracovat ve směnném provozu, spolehlivost Pracovní doba: třísměnný provoz, 6.00 h - 14.00 h, 14.00 h - 22.00 h, 22 h - 6.00 h Nabízíme: Jistotu dlohodobého zaměstnání, ke konci roku mimořádná odměna,příspěvek na stravování ve vlastní závodní jídelně a stravenkový paušál, náborový příspěvek 15000,- Kč Životopis zasílejte e-mailem na adresu jana.docekalova@kasalovapila.cz Námi vybrané zájemce kontaktujeme a pozveme k osobnímu pohovoru

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66784820, (Kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec)
Zaměstnavatel:
Kasalova pila, s.r.o. (IČ: 45023344)
Kde budete pracovat:
Kasalova pila, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 725527504
E-mail: jana.docekalova@kasalovapila.cz