Nabídka práce Pracovník/ce v drůbežárně - Litomyšl na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/CE V DRŮBEŽÁRNĚ v lokalitě Litomyšl na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 05.05.2022 firma - zaměstnavatel MACH DRŮBEŽ a.s. (25981714). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 107 Kč/hod .

Pracovní pozice:
Pracovník/ce v drůbežárně
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Chovatelé drůbeže
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.05.2022
Mzda:
107 Kč/hod
NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o práci na všech farmách firmy MACH - naskladňování, vyskladňování, přebírání, vakcinace drůbeže. Svoz na pracoviště je zajištěn z Pohledů, ze Skleného, Hradce nad Svitavou nebo Svitav.
POŽADAVKY: uvítáme, když nastoupíte co nejdříve.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66785130
Zaměstnavatel:
MACH DRŮBEŽ a.s. (IČ: 25981714)
Kde budete pracovat:
MACH DRŮBEŽ a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 734 795 416
E-mail: jana.beranova@machdrubez.cz

Prohlédnout dalších 980 nabídek práce na Svitavsku