Nabídka práce Laborant/ka - Zlín

S novou nabídkou volného pracovního místa LABORANT/KA v lokalitě Zlín přichází na pracovní trh ke dni 13.01.2022 firma - zaměstnavatel GUMOTEX Coating, s.r.o. (07417659). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 27 000 Kč .

Pracovní pozice:
Laborant/ka
Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
13.01.2022
Mzda:
27 000 Kč
Náplň práce: Práce ve dvousměnném provozu v laboratoři ve výrobě gumárenských směsí. Kontrola kvality výrobků, podílení se na nápravných a preventivních opatřeních při řízení kvality, provádění záznamů o kontrolách. Kontrola jakosti ve výrobě a další. Požadujeme: Vzdělání s maturitou Výhodou: Vzdělání v chemickém oboru Pozice je vhodná i pro absolventy. Nabízíme: 5 dní benefitního volna navíc Mimořádné finanční odměny a bonusy Možnost zřídit si levný mobilní tarif pro Vás i Vaše rodinné příslušníky Příspěvek na stravování Příspěvek na penzijní připojištění Benefitní systém tzv. Cafeterie V případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66785195, (Kontaktní pracoviště Zlín)
Zaměstnavatel:
GUMOTEX Coating, s.r.o. (IČ: 07417659)
Kde budete pracovat:
GUMOTEX coating, s.r.o. - Zlín
Kontaktní údaje:
Tel.: 734 179 734
E-mail: kariera@gumotex.cz