Nabídka práce Servisní technik - elektro nebo zámečník - Mnichovo Hradiště na Mladoboleslavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SERVISNÍ TECHNIK - ELEKTRO NEBO ZÁMEČNÍK v lokalitě Mnichovo Hradiště na Mladoboleslavsku přichází na pracovní trh ke dni 03.10.2023 firma - zaměstnavatel JaP - Jacina, s.r.o. (25655108). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Servisní technik - elektro nebo zámečník
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci mechanických zařízení
Počet volných míst:
4
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.10.2023
Mzda:
30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Prvotní kontakt:
E-mail: libichova@jap-jacina.cz

KOHO HLEDÁME?
Hledáme manuálně zručného a pracovitého člověka, který spolu s kolegou vytvoří dobrou partu a budou zajišťovat montáž či servis vratové a nakládací techniky, protipovodňových a protipožárních systémů.
Uchazeč by měl mít elektro vzdělání (osvědčení dle vyhlášky 50/78 Sb., minimálně § 5) nebo svářečský průkaz (CO2 nebo elektroda).
Neplatná osvědčení nevadí - zajistíme jejich obnovení.
Podmínkou je trestní bezúhonnost uchazeče a řidičský průkaz sk. B.
Požadujeme také zájem o dlouhodobé a stabilní zaměstnání.

CO VÁS ČEKÁ?
- jedná se o různorodou práci, při které se dostanete na zajímavá místa
- montáže a servis produktů z výrobního a obchodního sortimentu firmy
- uvedení instalovaného zařízení do provozu a zkouška funkčnosti
- komunikace se zákazníky a zaškolování obsluhy zařízení
- účast na školeních pro zdokonalení v oboru
- práce na 1 (ranní) směnu, občasné držení servisní pohotovosti
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- služební automobil, mobilní telefon, tablet a veškeré pracovní vybavení, pomůcky a oblečení
CO VÁM NABÍZÍME?
- zázemí prosperující společnosti a stabilní dlouhodobé zaměstnání
- moderní prostředí a pracovní vybavení
- motivující mzdové ohodnocení a odměny v závislosti na hospodářském výsledku firmy
- příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji, možnost kariérního růstu v rámci společnosti
- zajímavou práci s využitím moderních informačních technologií
- plán zaškolení na pracovní pozici, který Vám pomůže v prvních měsících
- zaměstnanecké výhody a benefity (stravné, věrnostní příplatky, aj.)
- pořádání teambuildingu pro stmelení kolektivu
- vzdělávací kurzy a školení
- odměnu za doporučení nového kolegy na naše otevřené pozice
Podívejte se na naše kariérní stránky, kde naleznete kompletní výčet volných pracovních pozic :)
www.jap-jacina.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66785856
Zaměstnavatel:
JaP - Jacina, s.r.o. (25655108)
Kde budete pracovat:
JaP - Jacina, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 731661187