Nabídka práce Mzdoví účetní - Ostopovice na Brněnsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MZDOVÍ ÚČETNÍ v lokalitě Ostopovice na Brněnsku přichází na pracovní trh ke dni 05.01.2024 firma - zaměstnavatel Senuk s.r.o. (05383056). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 18 900 Kč .

Pracovní pozice:
Mzdoví účetní
Odvětví:
Administrativa
Finance
Úvazek:
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Dělené směny
Změněno dne:
05.01.2024
Mzda:
18 900 Kč
První kontakt telefonicky (+420 538 728 841), e-mailem, nebo osobně (Družstevní 452/13a, Ostopovice, po - pá 8.00 - 14.00).

dobrá znalost českého jazyka, znalost práce na PC (Excel, Word).
Náplň práce:
administrativa spojená se zpracováním mezd a personalistiky
kompletní vedení mzdové a personální agendy
zpracování mezd.

Zaměstnanecké výhody: dovolená navíc, zajištěné ubytování

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckými kartami

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66786991
Zaměstnavatel:
Senuk s.r.o. (05383056)
Kde budete pracovat:
Senuk s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 538 728 841
E-mail: lenka.popovova@senergos.cz

Další nabídka práce podle lokality