Nabídka práce OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ - krmivo pro psy a kočky - Opava

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ - KRMIVO PRO PSY A KOČKY v lokalitě Opava přichází na pracovní trh ke dni 04.08.2022 firma - zaměstnavatel STAZ s.r.o. (60779918). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ - krmivo pro psy a kočky
Odvětví:
Finance (volná místa na Opavsku)
Obchod a cestovní ruch (volná místa na Opavsku)
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
04.08.2022
Mzda:
30 000 až 50 000 Kč
*KO: Petr Cibulka, tel. 602 515 571, životopis zašlete na email: kariera@staz.cz
Jsme.
- firma zabývající se výhradním dovozem a prodejem prvotřídních značek pro psy a kočky ze zahraničí
- na trhu jsme již přes 25 let
- máme svou vlastní značku krmiv Farm Fresh a zajímavé a celosvětově unikátní produkty
- v tuto chvíli již exportujeme naši značku do několika států Evropy a chceme získat další státy
Hledáme:
- člověka do našeho týmu na pozici Obchodního zástupce/zástupkyni
- obchodního ducha
- nutnost znalosti anglického jazyka na komunikativní úrovni
- znalosti z oboru výhodou
- láska ke zvířatům
Náplň práce:
- komunikace s našimi současnými zákazníky
- vyhledávání a získávání nových zákazníků
- tvorba nabídek cenové strategie
- pracovní cesty za zákazníky, občas do zahraničí
Nástup dle dohody, pracoviště Opava - Komárov.
Pracovní doba od 7:00 do 15:30 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Reference:
66787110
Zaměstnavatel:
STAZ s.r.o. (IČ: 60779918)
Kde budete pracovat:
STAZ s.r.o. - provozovna Opava - Komárov
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 515 571
E-mail: kariera@staz.cz

Prohlédnout dalších 725 nabídek práce na Opavsku