Nabídka práce ŘIDIČ MKD skupiny C na SOLO - 18 tun - Svitavy

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ MKD SKUPINY C NA SOLO - 18 TUN v lokalitě Svitavy přichází na pracovní trh ke dni 19.04.2022 firma - zaměstnavatel AD - sped Svitavy s.r.o. (64790541). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 45 000 Kč .

Pracovní pozice:
ŘIDIČ MKD skupiny C na SOLO - 18 tun
Odvětví:
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči tahačů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
19.04.2022
Mzda:
45 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: řidič MKD - na pravidelné přepravy CZ - Itálie - CZ, v daném měsíci 3 víkendy volné , 1 víkend pracovní s příplatkem.
DALŠÍ POŽADAVKY: Preferujeme uchazeče z kraje : Pardubického, Hradeckého, popř. Brna a Jižní Moravy, platné dokumenty pro řízení vozidla 18 tun, kladný vztah k technice , spolehlivost a chuť pracovat a jezdit výhradně Itálii.
NABÍZÍME: Pravidelnou práci, pravidelný plat , vozidlo Renault , vlastní servisní zázemí, 3 víkendy v měsíci volné, možnost parkování v místě bydliště po domluvě, zahraniční zdravotní pojištění.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem, osobně (Říční č.p. 1578/1 - zadní strana za TOSem)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Reference:
66787722
Zaměstnavatel:
AD - sped Svitavy s.r.o. (IČ: 64790541)
Kde budete pracovat:
AD - sped Svitavy s.r.o. - Svitavy (Říční)
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 135 661
E-mail: dispo.ads@gmail.com

Prohlédnout dalších 981 nabídek práce na Svitavsku