Nabídka práce DPP/DPČ: DORUČOVATEL/KA DENNÍHO TISKU - České Budějovice

S novou nabídkou volného pracovního místa DPP/DPČ: DORUČOVATEL/KA DENNÍHO TISKU v lokalitě České Budějovice přichází na pracovní trh ke dni 04.08.2022 firma - zaměstnavatel První novinová společnost a.s. (45795533). Výše nabídnuté mzdy je 10 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
DPP/DPČ: DORUČOVATEL/KA DENNÍHO TISKU
Odvětví:
Administrativa (nabídky práce na Českobudějovicku)
Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)
Počet volných míst:
15
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
04.08.2022
Mzda:
3 000 až 10 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce: České Budějovice.
Nástup: ihned.
Požadavky: znalost českého jazyka.
Náplň práce: práce probíhá v ranních hodinách v okolí bydliště.
Bližší informace podá zaměstnavatel e-mailem či telefonicky..

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Jazykové znalosti:
Čeština (aktivní)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
66790067
Zaměstnavatel:
První novinová společnost a.s. (IČ: 45795533)
Kde budete pracovat:
První novinová společnost a.s. - Č. Budějovice
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 961 603
E-mail: kariera@pns.cz

Prohlédnout dalších 1605 nabídek práce na Českobudějovicku