Nabídka práce Koncepční digitální modelář - Mladá Boleslav

S novou nabídkou volného pracovního místa KONCEPČNÍ DIGITÁLNÍ MODELÁŘ v lokalitě Mladá Boleslav přichází na pracovní trh ke dni 22.12.2023 firma - zaměstnavatel SVOTT a.s. (25672908). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 56 759 Kč .

Pracovní pozice:
Koncepční digitální modelář
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Průmysloví a produktoví designéři
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
22.12.2023
Mzda:
56 759 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Prvotní kontakt:
E-mail: aneta.duskova@svott.cz

Náplň práce :
tvorba digitálních design modelů osobních automobilů
Požadujeme : min. 7 let praxe (v design studiích automobilových firem)
znalost procesu vývoje designu osobních automobilů
výbornou znalost stavby povrchových modelů v A-class kvalitě (nutné předložit portfolio prací)
výbornou znalost programů ALIAS nebo IcemSurf
znalost jazyků : ČJ, ANJ (úroveň C1), RJ na úrovni rodilého mluvčího
-stravenkový paušál, benefity (příspěvky na jazykové kurzy, příspěvky na dovolenou), možnost zvýhodněného firemního tarifu, 25 dní dovolené

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66804463
Zaměstnavatel:
SVOTT a.s. (25672908)
SVOTT a.s.- pracoviště Pražská ul. (CTPark Bezděčín), 293 01 Mladá Boleslav

Další nabídka práce podle lokality