Nabídka práce AUTOMECHANIK / AUTOMECHANIČKA - Česká Skalice na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa AUTOMECHANIK / AUTOMECHANIČKA v lokalitě Česká Skalice na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 17.04.2024 firma - zaměstnavatel LK-AUTOSERVIS, spol. s r.o. (62025163). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
AUTOMECHANIK / AUTOMECHANIČKA
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři osobních automobilů
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
17.04.2024
Mzda:
30 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody stravenky, nákup firemních produktů za velkoobchodní ceny, atd.
Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce: pravidelné prohlídky, běžný servis, autoklimatizace, diagnostika, měření emisí.

Požadavky: vyučení v oboru, pečlivost, zručnost, spolehlivost, samostatnost, výhodou praxe.

Zaměstnavatel nabízí: zajímavou práci bez stereotypu, výbornou dostupnost pracoviště, školení na měření emisí, stravenky, nákup firemních produktů za velkoobchodní ceny, pružnou pracovní dobu atd.

Kontakt - pan Kábrt Luděk, tel.: 603 522 197, e-mail: kabrt@lkauto.cz (pro zaslání životopisu).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Jiné zručnost

Reference:
66807845
Zaměstnavatel:
LK-AUTOSERVIS, spol. s r.o. (62025163)
Kde budete pracovat:
LK-AUTOSERVIS, spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 522 197
E-mail: kabrt@lkauto.cz

Další nabídka práce podle lokality