Nabídka práce IT Asistent manažera - Mošnov na Novojičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa IT ASISTENT MANAŽERA v lokalitě Mošnov na Novojičínsku přichází na pracovní trh ke dni 15.07.2022 firma - zaměstnavatel Mobis Automotive System Czech s.r.o. (03758397). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 44 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
IT Asistent manažera
Odvětví:
Informační technologie (volná místa na Novojičínsku)
Management (volná místa na Novojičínsku)
Ostatní řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
15.07.2022
Mzda:
26 000 až 44 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
z: 23.2.2022, a:15.7.2022
Náplň práce: plánování a realizace obchodních plánů; kontrola plnění problémů a požadavků ze strany dodavatelů; plánování, tvorba a realizace nákladových rozpočtů a investic; tvorba technické dokumentace; plánování a řízení projektů; řízení katalogu služeb a řízení služeb; schvalování IT požadavků ze strany dodavatelů a Mobis zaměstnanců

Požadujeme: IT zkušenosti z výrobní společnosti - minimálně 5 let; znalost platformy .NET a jazyka C#; zkušenosti s vývojem webových aplikací s využitím ASP.NET Core; psaní SQL dotazů a skriptů; povědomí o moderních technologiích, programových; vzorech a postupech; anglický jazyk na komunikativní úrovni - podmínkou (denní komunikace); důslednost; schopnost učit se novým věcem; řidičský průkaz skupiny B výhodou

Zaměstnanecké výhody: kariéru ve stabilní zahraniční společnosti; odborný a kariérní růst; cestování nejen po Evropě; flexibilní pracovní dobu; autobusová doprava do/ze zaměstnání; firemní akce; zvýhodněný mobilní tarif; příspěvek na penzijní připojištění; stravování 24 hodin denně; bonusy za splnění výrobního plánu; čtvrletní a pololetní bonusy; vzdělávací kurzy a školení; další zaměstnanecké výhody

Kontakt: Gabriela Sedláková, telefonicky PO-PÁ od 8:30-14:00 hod., 556 799 723, 601 287 352, e-mail: gabriela.sedlakova@mobis-system.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66808444
Zaměstnavatel:
Mobis Automotive System Czech s.r.o. (IČ: 03758397)
Kde budete pracovat:
Mobis Automotive System Czech s.r.o. - sídlo
Kontaktní údaje:
Tel.: 556 799 723, 601 287 352
E-mail: gabriela.sedlakova@mobis-system.cz

Prohlédnout dalších 694 nabídek práce na Novojičínsku