Nabídka práce Obchodní zástupce - Roztoky na Praze západ

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ ZÁSTUPCE v lokalitě Roztoky na Praze západ přichází na pracovní trh ke dni 23.02.2022 firma - zaměstnavatel Auto Group Servis s.r.o. (04974069). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Obchodní zástupce
Odvětví:
Finance (volná místa na Praze západ)
Obchod a cestovní ruch (volná místa na Praze západ)
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
23.02.2022
Mzda:
20 000 až 50 000 Kč

Firma Auto Group Servis s.r.o. hledá kolegyni na pozici obchodní zástupkyně.
Jsme firma, která se zabývá prodejem náhradních dílů pro automobily, motocykly a kamiony.

Pracovní náplň:

" vyhledávání a navazování nových spoluprací ve svěřených regionech
" péče o naše stávající zákazníky
" osobní jednání se zákazníky
" reporting dosažených výsledků

Hledáme někoho, kdo:

" má reprezentativní vyjadřování a příjemné vystupování
" zvládá práci na PC (Excel, Word, Powerpoint)
" má ukončené středoškolské vzdělání
" je zodpovědný a samostatný
" má ŘP skupiny B a je ochotný cestovat - časté služební cesty

Nabízíme Vám:

" odpovídající mzdové ohodnocení ( na základě dohody) a výplata vždy včas na Vašem účtu
" služební auto i k soukromým účelům, mobilní telefon + notebook
" stravenky
" pojištění odpovědnosti za škodu
" mladý, malý a přátelský kolektiv
" možnost nákupu dílů za výhodné ceny
" nástup možný ihned, práce na HPP nebo IČO

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám Váš životopis na faktury@agssro.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
66809050
Zaměstnavatel:
Auto Group Servis s.r.o. (IČ: 04974069)
Kde budete pracovat:
Auto Group Servis s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 774 296 638
E-mail: faktury@agssro.cz

Prohlédnout dalších 1587 nabídek práce na Praze západ