Nabídka práce PRACOVNÍK / PRACOVNICE VÝROBY A SERVISU - Nový Bydžov na Královéhradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK / PRACOVNICE VÝROBY A SERVISU v lokalitě Nový Bydžov na Královéhradecku přichází na pracovní trh ke dni 10.03.2022 firma - zaměstnavatel DISTAR CZ a.s. (25947443). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 21 800 Kč .

Pracovní pozice:
PRACOVNÍK / PRACOVNICE VÝROBY A SERVISU
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.03.2022
Mzda:
21 800 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: obsluha strojů na výrobu diamantových nástrojů, servis a údržba strojů na výrobu diamantových nástrojů, zkušenosti s opravou strojů a drobné stavební mechanizace
- Požadujeme: samostatnost, iniviativu, manuální zručnost, zkušenost se svařováním výhoudou
- Kontaktní osoba: pí. Pavlína Klembarová, e-mail: sekretariat@distar.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66816056
Zaměstnavatel:
DISTAR CZ a.s. (25947443)
Kde budete pracovat:
DISTAR CZ a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 495 493 445
E-mail: sekretariat@distar.cz