Nabídka práce HLAVNÍ ÚČETNÍ - Opava

S novou nabídkou volného pracovního místa HLAVNÍ ÚČETNÍ v lokalitě Opava přichází na pracovní trh ke dni 13.06.2022 firma - zaměstnavatel REMANTE GROUP s.r.o. (02617862). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
HLAVNÍ ÚČETNÍ
Odvětví:
Administrativa (volná místa na Opavsku)
Finance (volná místa na Opavsku)
Profesní zařazení:
Hlavní účetní
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
13.06.2022
Mzda:
40 000 až 45 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie NÁSTUPNÍ ODMĚNA 20 000 KČ
Jiné výhody stravenkový paušál, přísp. na životní nebo penzijní připoj.,multisport karta,aj.
*KO: Hirčová Alexandra, tel. 735 194 751. Životopis zašlete na e-mail: hr@remante.com

Požadavky:
- Komplexní znalost účetních předpisů a souvisejících postupů, daňové problematiky
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru výhodou
- Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- Zajímá Vás podstata věcí a touha je vyřešit Vám nedá spát
- Znalost účetního programu (POHODA, HELIOS výhodou)
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni je výhodou
- Uživatelskou znalost MS Excel
- Umíte si stanovit priority a postupujete podle nich ke zdárnému cíli
- Analytické a logické myšlení Vám rozhodně nesmí chybět

Náplň práce:
- Vedení menšího účetního tým, organizaci jeho činností a správu metodiky
- Zpracování a delegace daňových přiznání a souvisejících agend (DPH, silniční daň aj.)
- Vedení a kontrola správnosti zaúčtování a navedení dokladů (přijatých a vydaných faktur, bankovních a pokladních dokladů, skladových dokladů)
- Účtování interních dokladů, bankovních výpisů
- Budete spolupracovat s auditorem, daňovým poradcem a FÚ
- Zpracovávání účetních závěrek a reporting

Benefity:
- NÁSTUPNÍ ODMĚNA 20 000 KČ
- Měsíční bonusové ohodnocení po zkušební době dle Vašich výsledků
- Neutuchající podporu skvělého týmu a přátelského šéfa
- Odpovědi na všechny vaše otázky a podněty
- Týdenní pracovní úvazek 40 hodin / pružná pracovní doba
- Stravenkový paušál v hodnotě 55 Kč / den
- 2 dny Sick days
- Dopravné od 20 km dojíždění do práce
- Multisport karta
- Příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění nebo penzijní připojištění 750 Kč / měsíčně
- Firemní akce a Teambuildingy
- Slevu na firemní produkty

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC uživatelská znalost MS Excel
Ekonomika - jiné znalost účetního programu - POHODA, HELIOS výhodou
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) na komunikativní úrovni výhodou

Reference:
66816564
Zaměstnavatel:
REMANTE GROUP s.r.o. (IČ: 02617862)
Kde budete pracovat:
REMANTE GROUP s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: hr@remante.com

Prohlédnout dalších 742 nabídek práce na Opavsku