Nabídka práce Strojní kováři - Studénka na Novojičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa STROJNÍ KOVÁŘI v lokalitě Studénka na Novojičínsku přichází na pracovní trh ke dni 23.06.2022 firma - zaměstnavatel MSV Metal Studénka, a.s. (47675942). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 28 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Strojní kováři
Odvětví:
Výroba a provoz (volná místa na Novojičínsku)
Služby (volná místa na Novojičínsku)
Profesní zařazení:
Kováři
Počet volných míst:
10
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
23.06.2022
Mzda:
25 000 až 28 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
z: 25.03.2022 a: 23.6.2022
Pracovní náplň:
- Obsluha kovacích agregátů (bucharů a lisů).
- Kování na kovacích agregátech (buchary a lisy).
- Předkování na předkovacích válcích, vkládání do pece.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příplatky nad rámec ZP, závodní stravování, prémie a mimořádné odměny

Kontakt: Ing. Hana Bártová, telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 15:00 hodin na č´.: 727 881 410, e-mail: hana.bartova@msvmetal.eu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
66824076
Zaměstnavatel:
MSV Metal Studénka, a.s. (IČ: 47675942)
Kde budete pracovat:
MSV Metal Studénka, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 727 881 410
E-mail: Hana.bartova@msvmetal.eu

Prohlédnout dalších 690 nabídek práce na Novojičínsku