Nabídka práce Zámečník/zámečnice - Čepí na Pardubicku

S novou nabídkou volného pracovního místa ZÁMEČNÍK/ZÁMEČNICE v lokalitě Čepí na Pardubicku přichází na pracovní trh ke dni 06.06.2022 firma - zaměstnavatel BOCO PARDUBICE machines, s.r.o. (06773702). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 43 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Zámečník/zámečnice
Odvětví:
Výroba a provoz (volná místa na Pardubicku)
Profesní zařazení:
Zámečníci strojů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
06.06.2022
Mzda:
28 000 až 43 000 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody příspěvek na dopravu
Podnikové stravování příspěvek na stravu
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný IHNED.
Náplň práce :
- zámečnické, montážní práce, svařečské práce, případně lakování strojních součástí
Požadujeme:
Vzdělání technického směru
Manuální zručnost
Zodpovědnost, samostatnost, flexibilní a spolehlivý přístup
Zaměstnanecké výhody:firemní benefity
V případě zájmu cizinců požadujeme alespoň základy ČJ.
První kontakt e-mailem (jobs@boco.cz) nebo telefonicky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Jazykové znalosti:
Čeština (aktivní) základy, v případě zájmu cizinců

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
66825176
Zaměstnavatel:
BOCO PARDUBICE machines, s.r.o. (IČ: 06773702)
Kde budete pracovat:
BOCO PARDUBICE machines, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 736 472 872
E-mail: jobs@boco.cz

Prohlédnout dalších 1448 nabídek práce na Pardubicku