Nabídka práce Kontrolor kvality - Žirovnice na Pelhřimovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa KONTROLOR KVALITY v lokalitě Žirovnice na Pelhřimovsku přichází na pracovní trh ke dni 05.04.2024 firma - zaměstnavatel DETAIL CZ s.r.o. (25170791). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Kontrolor kvality
Odvětví:
Výroba a provoz
Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
05.04.2024
Mzda:
26 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 25 dnů dovolené
Zvláštní prémie 13. a 14. mzda, bonus za docházku
Jiné výhody možnost profesního růstu
Náplň práce: měření vyráběných dílů dle technické dokumentace, schvalování nové výroby, uvolňování prvních kusů, namátková kontrola, uvolnění dílů pro další operace, kontrola pracovních postupů, ověření měřících přístrojů, nastavení měřících přístrojů, psaní záznamů na PC, spolupráce s technology při určování výrobních postupů, zjišťování a náprava interních chyb ve spolupráci s kolegy.

Požadujeme: praxe ve strojírenském oboru nebo ukončené SŠ vzdělání v technickém směru výhodou, praxe v oboru alespoň rok.
Nabízíme: jistota zaměstnání, práce v české firmě s českým majitelem (Wikov Group), 13. a 14. mzda, 25 dnů dovolené, možnost profesního růstu, stravování v závodní jídelně s příspěvkem na stravu, bonus za docházku.
Nástup možný po dohodě. Možnost uzavření PP na dobu neurčitou.
Možnost nástupu dle dohody, PP může být po dohodě sjednán i na dobu neurčitou.
Kontakt na emailu coufalova@detail-cz.cz nebo na telefonu 606 277 080 nebo osobně v místě výkonu práce: Detail.cz s.r.o., Žižkova 771, Žirovnice v čase 8-16 hodin.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Jiné praxe v oboru, zodpovědnost, důslednost

Reference:
66826971
Zaměstnavatel:
DETAIL CZ s.r.o. (25170791)
Kde budete pracovat:
DETAIL CZ s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 606277080
E-mail: coufalova@detail-cz.cz

Další nabídka práce podle lokality