Nabídka práce Hlavní účetní - Dvůr Králové nad Labem na Trutnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa HLAVNÍ ÚČETNÍ v lokalitě Dvůr Králové nad Labem na Trutnovsku přichází na pracovní trh ke dni 22.11.2022 firma - zaměstnavatel STROJTEX, strojírenská s.r.o. (42197236). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 27 000 Kč .

Pracovní pozice:
Hlavní účetní
Odvětví:
Administrativa (volná místa na Trutnovsku)
Finance (volná místa na Trutnovsku)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.11.2022
Mzda:
27 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
HLAVNÍ ÚČETNÍ
Uvítáme středoškolské vzdělání s maturitou s ekonomickým zaměřením, praxi ve výrobní společnosti, znalost práce na PC a účetních standardů. Chuť rozvíjet se, růst společně se strojírenskou společností s dlouholetou tradicí.
Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, prémie, odborná školení, jazykové kurzy, odměny a další benefity, mzdu v závislosti na délce praxe.
Náplň práce: evidence podkladů a zpracování měsíční účetní závěrky, cash flow, banky a platby, hlášení DPH, statistiky. Spolupráce při inventarizaci majetku a s auditorem.
Kontakt na personální oddělení: Natálie Lexová, lexova@omnipack.cz, tel.: 731 443 150.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66829714
Zaměstnavatel:
STROJTEX, strojírenská s.r.o. (42197236)
Kde budete pracovat:
STROJTEX, strojírenská s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 778538238
E-mail: hojna@strojtex.cz

Prohlédnout dalších 783 nabídek práce na Trutnovsku