Nabídka práce BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE - Opava

S novou nabídkou volného pracovního místa BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE v lokalitě Opava přichází na pracovní trh ke dni 09.06.2022 firma - zaměstnavatel CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. (27810941). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 17 900 Kč .

Pracovní pozice:
BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE
Odvětví:
Obrana a ochrana (volná místa na Opavsku)
Profesní zařazení:
Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
09.06.2022
Mzda:
17 900 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody Náborový příspěvek 10 000 Kč
*KO: Dubánek Josef, tel.: 739 539 510 - volejte Po - Pá 8:00 - 14:00 hod., e-mail: hr.ostrava@centr.cz
Místo je vyhrazeno pro OZP. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail nebo volejte na tel. kontaktní osoba se na pracovišti nenachází.
Požadujeme:
- pečlivost, spolehlivost, flexibilita
- aktivní přístup k práci
- základní znalost PC
- výpis z Rejstříku trestů
Jedná se o 12-ti hodinové směny.

Náplň práce:
- ochrana a kontrola majetku klienta
- kontrola osob při vstupu
- obsluha vrátnice

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Dovednosti:
Práce s PC

Reference:
66829912
Zaměstnavatel:
CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. (IČ: 27810941)
Kde budete pracovat:
CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. - Suché Lazce
Kontaktní údaje:
Tel.: 739 539 510
E-mail: hr.ostrava@centr.cz

Prohlédnout dalších 727 nabídek práce na Opavsku