Nabídka práce Engineer Development - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa ENGINEER DEVELOPMENT v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 30.04.2024 firma - zaměstnavatel Siemens, s.r.o. (00268577). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 65 012 Kč .

Pracovní pozice:
Engineer Development
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Vývojáři softwaru
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
30.04.2024
Mzda:
65 012 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Vaším úkolem bude
o vývoj konstrukčních sestav pro zakázkové produkty průmyslové automatizace s ohledem na funkci, výrobní technologii a náklady
o zejména návrh dílů pro produkty SIMATIC (např. průmyslové displaye, PLC, moduly, skříně ) a jejich příslušenství s ohledem na specifická odvětví průmyslu
o tvorba CAD-modelů a technických výkresů
o implementace a správa technické dokumentace v PLM SW systému (IEC Teamcenter)
o kontakt s účastníky procesu mechanického vývoje produktu (dodavatelé, technologické firmy)
o podpora testování a prototypové i sériové výroby
Co u Vás oceníme
o vysokoškolské vzdělání strojního zaměření, případně adekvátní praxi v oboru
o znalost některého CAD systému pro strojírenství vítána
o dobrou znalost některého z programovacích jazyků C/C++; Python; SQL
o dobrou znalost angličtiny - denní komunikace a psaní dokumentace
o dobré komunikační a prezentační schopnosti, analytický přístup, orientace na zákazníka
o chuť se dále odborně vzdělávat a rozvíjet
5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, příspěvek na stravování, možnost zakoupit akcie společnosti Siemens, různé slevy u partnerů, individuální rozpočet minimálně 24.000 Kč, který lze rozdělit mezi dny volna navíc (max 8), bodů do cafeterie, příspěvku na životní nebo penzijní připojištění

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66834034
Zaměstnavatel:
Siemens, s.r.o. (00268577)
Kde budete pracovat:
Siemens, s.r.o. pracoviště Brno
Kontaktní údaje:
E-mail: jan.stafa@siemens.com