Nabídka práce Obchodní zástupci - Zlín

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ ZÁSTUPCI v lokalitě Zlín přichází na pracovní trh ke dni 25.03.2024 firma - zaměstnavatel Ing. Petr Havlík (07054432). Výše nabídnuté mzdy je 70 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Obchodní zástupci
Odvětví:
Finance
Obchod a cestovní ruch
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
25.03.2024
Mzda:
45 000 až 70 000 Kč
Máte rádi komunikaci s lidmi? Jste aktivní člověk a máte vysoké cíle? Máte zájem o příjemné a čisté pracovní prostředí? Hledáte práci ve stabilním sektoru s možností homeoffice, který roste i v tomto nelehkém období? Do naší nově vznikající kanceláře v Olomouci hledáme novou posilu do našeho týmu obchodníků! Naučíme tě rozumět financím a tomu, jak být v tomto sektoru úspěšný.

Náplň práce:
- vzdělávání klientů ve finanční gramotnosti
- nezávisle a objektivně pomáhat klientům řešit jejich požadavky a životní situace na poli financí ve Zlíně a celém Zlínském kraji
- zajišťování dílčí odborné práce přidělené manažerem
- práce v kanceláři a terénu
- příprava podkladů pro obchodní jednání
- budování dlouholetých vztahů s klienty

Požadavky na:
- samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup
- flexibilita a cílevědomost
- loajální přístup
- skvělé organizační a komunikační schopnosti
- zkušenosti s prodejem výhodou, ne podmínkou
- vhodné pro absolventy
- min. SŠ vzdělání
- řp. sk. B

Zaměstnanecké výhody:
- možnost práce i z domova
- nadstandartní finanční ohodnocení s možností růstu
- pravidelné vzdělávání
- kancelář k dispozici 24/7 - zvýhodněný firemní tarif, Multisport karta
- příspěvek na telefon, notebook a automobil
- pravidelné teambuildingové akce
- zázemí silné společnosti

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66836833
Zaměstnavatel:
Ing. Petr Havlík (07054432)
Kde budete pracovat:
Ing. Petr Havlík Zlín
Kontaktní údaje:
Tel.: 732483389
E-mail: petr.havlik@smsfinance.cz

Další nabídka práce podle lokality