Nabídka práce Translator/Tlumočník - tlumočnice - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa TRANSLATOR/TLUMOČNÍK - TLUMOČNICE v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 22.11.2022 firma - zaměstnavatel Manuvia Job s.r.o. (29455022). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 25 210 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Translator/Tlumočník - tlumočnice
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
22.11.2022
Mzda:
25 210 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Náplň práce: Překlad z českého jazyka do přiděleného cizího jazyka /srbský/ výrobní dokumentace a další dokumenty dle pokynu vedoucího oddělení. Pomáhá při tlumočení stávajícím zaměstnancům. Účastní se požadovaných tréninkových programů a školení. Dbá o rozvoj své kvalifikace a vykonává ostatní činnosti odpovídající sjednanému druhu práce dle pokynů nadřízeného.
Požadujeme dobrý zdravotní stav
Vhodné pro absolventy.
První kontakt emailem, telefonicky v době 8.00 - 16.00 nebo osobně na adrese Sladkovského 484, Pardubice

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Manuvia Job s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
66844416
Zaměstnavatel:
Manuvia Job s.r.o. (29455022)
Manuvia Job s.r.o. - pracoviště Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 770 110 252; 774 762 361; 773 768 138
E-mail: zuzana.fendrichova@manuvia.com; monika.kralova@manuvia.com