Nabídka práce Front End Developer (Specialista v oblasti reportu) - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa FRONT END DEVELOPER (SPECIALISTA V OBLASTI REPORTU) v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 18.05.2022 firma - zaměstnavatel Atlas Copco Services s.r.o. (27764907). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 40 000 Kč .

Pracovní pozice:
Front End Developer (Specialista v oblasti reportu)
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Ostatní specialisté v oblasti účetnictví
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
18.05.2022
Mzda:
40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt e-mailem.

Náplň práce:
- poskytování podpory koncovým uživatelům a asistence při vytváření Power BI reportů
- zajištění kvalitní dokumentace, školení koncovým uživatelům
- spolupráce s Data Domain Stewards pro Sales & Marketing s důrazem na definování a dodržování pravidel, procesů a definic
- vytváření Power BI reportů

Následující požadavky jsou vítány:
- vysokoškolské vzdělání
- pracovní zkušenost z oblasti globální optimalizace a automatizace business procesů
- znalost technologí MS Excel, MS Power Pivot, SQL, Power BI, HANA Studio
- Microsoft DA-100: Analyzing Data with Microsoft Power BI
- výborná úroveň anglického jazyka

Zaměstnanecké výhody:
* Roční finanční bonus
* Každoroční navýšení mzdy
* Flexibilní pracovní dobu zkrácenou na 37,5 hodiny týdně
* 5 týdnů dovolené
* 3 sickdays
* Stravenková karta
* Příspěvek na penzijní připojištění až 2 000 Kč
* MultiSport kartu nebo FlexiPass poukázky
* Jazykové kurzy a jiné vzdělávání

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66845318
Zaměstnavatel:
Atlas Copco Services s.r.o. (27764907)
Kde budete pracovat:
Atlas Copco Services s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: +420720938240
E-mail: petra.szelongova@atlascopco.com