Nabídka práce PROJEKTANT/PROJEKTANTKA firemních prodejen, stavební technik - Kostelec na Hané na Prostějovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTANT/PROJEKTANTKA FIREMNÍCH PRODEJEN, STAVEBNÍ TECHNIK v lokalitě Kostelec na Hané na Prostějovsku přichází na pracovní trh ke dni 27.07.2022 firma - zaměstnavatel MAKOVEC a.s. (46903631). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

PROJEKTANT/PROJEKTANTKA firemních prodejen, stavební technik
Odvětví:
Stavebnictví (volná místa na Prostějovsku)
Profesní zařazení:
Ostatní stavební technici
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
27.07.2022
Mzda:
35 000 až 40 000 Kč
NÁSTUP IHNED. Kontaktní osoba Milan Blažek, tel. 777 713 738 (volat Po-Pá 8:00-14:00), e-mail: blazek.m@makovec.cz

Požadováno: vzdělání stavebního zaměření, ŘP skupiny B, praxe ve stavebnictví min. 5 let, znalost práce AutoCAD, Excel, Word, samostatnost, komunikační a organizační schopnosti.
Náplň práce: projektování firemních prodejen a drobných stavebních úprav, realizace a koordinace stavebních prací, administrativní činnost, správa budov
Nabízíme: prémie, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66849468
Zaměstnavatel:
MAKOVEC a.s. (IČ: 46903631)
Kde budete pracovat:
MAKOVEC a.s. - Smržická 537, Kostelec na Hané
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 713 738
E-mail: blazek.m@makovec.cz

Prohlédnout dalších 709 nabídek práce na Prostějovsku