Nabídka práce Pomocné práce při obsluze vrtné soupravy - Lánov na Trutnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÉ PRÁCE PŘI OBSLUZE VRTNÉ SOUPRAVY v lokalitě Lánov na Trutnovsku přichází na pracovní trh ke dni 31.05.2022 firma - zaměstnavatel František Klazar (48141445). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 40 000 Kč .

Pracovní pozice:
Pomocné práce při obsluze vrtné soupravy
Odvětví:
Stavebnictví
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Vrtači při stavebních činnostech
Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o provedení práce
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
31.05.2022
Mzda:
40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
POMOCNÉ PRÁCE PŘI OBSLUZE VRTNÉ SOUPRAVY
Náplň práce: pomocné práce - zemní, obsluha vrtné soupravy, nutný ŘP sk. B, C pro výkon práce.
Odměny dle pracovního výkonu.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Reference:
66850438
Zaměstnavatel:
František Klazar (48141445)
Kde budete pracovat:
František Klazar
Kontaktní údaje:
Tel.: 603433123
E-mail: franta.klazar@seznam.cz