Nabídka práce Pracovníci ostrahy prodejny Lidl (POUZE PRO OZP) - Znojmo

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍCI OSTRAHY PRODEJNY LIDL (POUZE PRO OZP) v lokalitě Znojmo přichází na pracovní trh ke dni 21.06.2022 firma - zaměstnavatel GADO, s.r.o. (28317432). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je přinejmenším 13 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Pracovníci ostrahy prodejny Lidl (POUZE PRO OZP)
Odvětví:
Obrana a ochrana (volná místa na Znojemsku)
Profesní zařazení:
Pracovníci ostrahy, strážní
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
21.06.2022
Mzda:
13 000 Kč
NECHODIT na prodejnu. Pro informace ohledně pracovního místa volat paní Alenu Praus 722 364 544 v době Po-Pá 8:00-17:00
nebo mailem: nabor.centrum@gado.cz
NÁPLŇ PRÁCE:
ovládání kamerového systému, pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, pracovní fond maximálně v délce provozní doby prodejny.
POŽADUJEME:
čistý rejstřík trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilita, základy práce na PC pro kamerový systém.
Potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.
NABÍZÍME:
práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP, odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu, nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem prodejny, zprostředkování certifikátu strážného.
Nástup možný IHNED.
Vhodné také pro osoby s OZZ, invaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66851378
Zaměstnavatel:
GADO, s.r.o. (IČ: 28317432)
Kde budete pracovat:
GADO, s.r.o. - Lidl Znojmo
Kontaktní údaje:
Tel.: 722 364 544
E-mail: nabor.centrum@gado.cz

Prohlédnout dalších 427 nabídek práce na Znojemsku