Nabídka práce *SKLADNÍK/SKLADNICE - Kralice na Hané na Prostějovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa *SKLADNÍK/SKLADNICE v lokalitě Kralice na Hané na Prostějovsku přichází na pracovní trh ke dni 02.04.2024 firma - zaměstnavatel Amcor Flexibles Prostějov s.r.o. (05100194). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 32 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
*SKLADNÍK/SKLADNICE
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci
Počet volných míst:
4
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
02.04.2024
Mzda:
24 000 až 32 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Jiné výhody
CZ-ISCO 8344. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Bundilová, tel.: 728 415 195, e-mail: klara.bundilova@amcor.com.
Pracovní doba: Po-Ne nepřetržitý provoz, střídání krátký/dlouhý týden.
Požadujeme: dobrý zdravotní stav, praxe v oboru výhodou.
Náplň práce:
- včasné zásobování výrobního zařízení surovinami pro zajištění nepřetržitého výrobního procesu
- převážení palet s výrobky z výrobních úseků a jejich bezpečné uložení na určená skladovací místa
- kontrola kvality balení hotové produkce během převážení a ukládání do skladu.
Nabízíme:
- práci v čistém a moderním pracovním prostředí
- 25 dní dovolené
- stravování ve vlastní kantýně - jídlo za 20 či 25 Kč
- flexipassy 2x ročně - 2 000 Kč na zaměstnance/rok
- odměna za doporučení nového zaměstnance - 10.000 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění - 500 Kč/měsíc
- nadstandardní příplatky
- možnost dalšího profesního růstu.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66853705
Zaměstnavatel:
Amcor Flexibles Prostějov s.r.o. (05100194)
Kde budete pracovat:
Amcor Flexibles Prostějov s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 728 415 195
E-mail: klara.bundilova@amcor.com

Další nabídka práce podle lokality