Nabídka práce Senior specialista - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa SENIOR SPECIALISTA v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 27.06.2022 firma - zaměstnavatel Liberty Ostrava a.s. (45193258). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 60 000 Kč .

Pracovní pozice:
Senior specialista
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Specialisté v oblasti personálního řízení
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
27.06.2022
Mzda:
60 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
24230 Specialisté v oblasti personálního řízení
ZamK
Kontakt osobně po předchozí domluvě, e-mailem petra.herman@libertysteelgroup.com, telefonicky Po-Pá 8-15 hod. na č. 602 764 912 nebo 595 684 342.

Náplň práce:
-provádí exekutivní činnosti v rámci jednotlivých HR oblastí,
-podílí se na tvorbě metodiky všech oblastí HR,
-podílí se na nastavování KPIs v HR, podílí se na plánování v oblasti řízení lidských zdrojů,
-prezentuje výsledky HR aktivit managementu,
-je zodpovědný za vybrané projekty HR.

Požadovaný profil:
-min. 10 let zkušeností v personalistice s mezinárodním rozsahem,
-požadované top skills: Workforce Planning, Employee Relations, Performance Management,
-zkušenost s vedením lidí, výborné komunikační dovednosti,
-min. Bc. vzdělání, výborná znalost anglického jazyka, znalost prostředí hutního průmyslu.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66854885
Zaměstnavatel:
Liberty Ostrava a.s. (45193258)
Kde budete pracovat:
Liberty Ostrava a.s.,
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 764 912
E-mail: petra.herman@libertysteelgroup.com

Další nabídka práce podle lokality