Nabídka práce Operátor/ka feedering - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR/KA FEEDERING v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 29.12.2023 firma - zaměstnavatel Manuvia Job s.r.o. (29455022). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 21 300 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Operátor/ka feedering
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci elektronických zařízení
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
29.12.2023
Mzda:
21 300 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Náplň práce: Kontroluje model dle feederlistu (kusovníku) součástku po součástce, zda je již nafeederovaná (součástka založená v podavači) či ne. Nafeederované součástky řadí dle pozic daných ve feederlistu. Odvedenou práci (model, počet feederů a dobu práce) zapisuje do denního reportu. Předává informace operátorovi na následující směně a přijímá informace z předchozí směny.
Požadujeme dobrý zdravotní stav, pečlivost, samostatnost, ochota učit se novým věcem
Směny: 6:00 - 14:00; 14:00 - 22:00; 22:00-6:00 nebo 6:00-18:00 a 18:00-6:00 /krátky-dlhý týden/
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem, telefonicky (08:00 - 16:00) nebo osobně (Sladkovského 484, Pardubice).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Manuvia Job s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
66855525
Zaměstnavatel:
Manuvia Job s.r.o. (29455022)
Manuvia Job s.r.o. - pracoviště Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 770 110 252; 774 762 361; 773 768 138
E-mail: zuzana.fendrichova@manuvia.com; monika.kralova@manuvia.com