Nabídka práce DOPLŇOVAČ/DOPLŇOVAČKA výdejních automatů OPP - Prostějov

S novou nabídkou volného pracovního místa DOPLŇOVAČ/DOPLŇOVAČKA VÝDEJNÍCH AUTOMATŮ OPP v lokalitě Prostějov přichází na pracovní trh ke dni 27.07.2022 firma - zaměstnavatel REpoint mark s.r.o. (02153939). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je přinejmenším 13 350 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
DOPLŇOVAČ/DOPLŇOVAČKA výdejních automatů OPP
Odvětví:
Doprava (volná místa na Prostějovsku)
Obchod a cestovní ruch (volná místa na Prostějovsku)
Profesní zařazení:
Doplňovači zboží
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
27.07.2022
Mzda:
13 350 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody
VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Životopisy zasílejte na email: katerina.silhankova@repoint.cz. Bližší informace sdělí paní Šilhánková, tel. 608 264 644 (volat Po-Pá 7:00-15:00 hod.). Pracovní doba: 8.00-14.00 hod. (6 hodin denně)
Požadavky: pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, ŘP sk. B nutností, časová flexibilita
Náplň práce: příprava podkladů, zpracování a evidence dokladů, zavážení a doplňování výdejních automatů OPP (pracovní rukavice)
Nabízíme: stravenky, zaměstnanecké slevy, odměny.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66855606
Zaměstnavatel:
REpoint mark s.r.o. (IČ: 02153939)
Kde budete pracovat:
REpoint mark s.r.o. - Česká 824/31, 796 01, Prostějov
Kontaktní údaje:
E-mail: katerina.silhankova@repoint.cz

Prohlédnout dalších 709 nabídek práce na Prostějovsku