Nabídka práce Pokladač/truhlář - Rakovník

S novou nabídkou volného pracovního místa POKLADAČ/TRUHLÁŘ v lokalitě Rakovník přichází na pracovní trh ke dni 14.06.2022 firma - zaměstnavatel Petr Baur (75327244). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 150 Kč/hod .

Pracovní pozice:
Pokladač/truhlář
Odvětví:
Výroba a provoz (nabídky práce na Rakovnicku)
Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
14.06.2022
Mzda:
150 Kč/hod
Náplň práce: montáž * podlahy * dveře * nábytek na míru. Praxe a vyučení v oboru výhodou není podmínkou (zaučíme).
Požadujeme: časovou flexibilitu, příjemné vystupování, řidičský průkaz sk. B.
Pracovní doba od 8:00 do 16:30 hod.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně, tel. 728460805 (8:30-17:00 hod.) nebo e-mailem info@kbinteriery.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66855613
Zaměstnavatel:
Petr Baur (IČ: 75327244)
Kde budete pracovat:
Petr Baur - provozovna
Kontaktní údaje:
Tel.: 728460805
E-mail: info@kbinteriery.cz

Prohlédnout dalších 381 nabídek práce na Rakovnicku