Nabídka práce IT podpora - Úpice na Trutnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa IT PODPORA v lokalitě Úpice na Trutnovsku přichází na pracovní trh ke dni 25.07.2022 firma - zaměstnavatel BP Lumen s.r.o. (05565375). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
IT podpora
Odvětví:
Informační technologie (nabídky práce na Trutnovsku)
Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.07.2022
Mzda:
25 000 až 30 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Poznámka k nabídce práce:
IT PODPORA
Pracovní náplň:
- vyřizování tiketů s požadavky od kolegů,
- zajišťování IT techniky pro nové i stávající lidi + zapojování pracovišť,
- provádění údržby a instalace koncových zařízení - notebooky, mobilní telefony, tiskárny a další,
- vyřizování záručních i mimo záručních oprav,
- vydávání licencí a softwaru pro koncová zařízení a uživatele,
- vytváření a vedení dokumentace pro spravované technologie a návodů pro ostatní ve firmě.
Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického směru (vhodné i pro absolventy), nebo praktická zkušenost na obdobné pozici,
- obecný přehled v oblasti IT,
- zkušenost s řešením síťových problémů (L1, L2),
- správa zařízení v doménovém prostředí
- pokročilá znalost MS technologií (W10, Office),
- dobré komunikační a analytické schopnosti, svědomitost, milé vystupování, a ochota učit se novým věcem,
- angličtina na mírně pokročilé úrovni (hlavně písmem),
- ŘP sk. B - aktivní řidič
Výhodou:
- zkušenost s Google Workspace a monitoringem sítí
- znalost serverových OS a zkušenosti se serverovými rolemi - AD, PKI, DNS, DHCP
- základy SQL
Nabízíme:
- pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok, následně s možností prodloužení na neurčito
- částečně flexibilní pracovní dobu
- nástupní mzdu odpovídající Vašim vstupním znalostem a zkušenostem s možností růstu podle odváděné práce a výsledků
- podporu Vašeho profesního rozvoje
- stravenkový paušál 70 Kč/den
- dovolená 5 týdnů po prvním roce pracovního poměru
- velkoobchodní slevy na naše (elektro)kola a další cyklistický sortiment
Nástup je možný ihned.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66856209
Zaměstnavatel:
BP Lumen s.r.o. (IČ: 05565375)
Kde budete pracovat:
BP Lumen s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: k.zahradnikova@bplumen.cz

Prohlédnout dalších 932 nabídek práce na Trutnovsku