Nabídka práce Vychovatel/vychovatelka pro zařízení ústavní výchovy - Lipník nad Bečvou na Přerovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa VYCHOVATEL/VYCHOVATELKA PRO ZAŘÍZENÍ ÚSTAVNÍ VÝCHOVY v lokalitě Lipník nad Bečvou na Přerovsku přichází na pracovní trh ke dni 20.06.2022 firma - zaměstnavatel Dětský domov a Školní jídelna, Lipník nad Bečvou, Tyršova 772 (63701294). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 37 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Vychovatel/vychovatelka pro zařízení ústavní výchovy
Odvětví:
Školství (volná místa na Přerovsku)
Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.06.2022
Mzda:
31 000 až 37 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Jiné výhody příspěvek na penzijní připojištění
Poznámka k nabídce práce:
Práce včetně sobot a nedělí, podle rozdělení služeb.

Náplň práce:
Výchova a vzdělávání dětí v dětském domově,

Požadavky:
VŠ vzdělání v oboru speciální nebo sociální pedagogika

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: ddlipnik@dlipnik.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Reference:
66857502
Dětský domov a Školní jídelna, Lipník nad Bečvou, Tyršova 772 (IČ: 63701294)
Dětský domov a Školní jídelna, Lipník nad Bečvou, Tyršova 772
Kontaktní údaje:
E-mail: ddlipnik@ddlipnik.cz

Prohlédnout dalších 662 nabídek práce na Přerovsku