Nabídka práce Operátor lakovací linky - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR LAKOVACÍ LINKY v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 22.06.2022 firma - zaměstnavatel EUROINDUSTRY service s.r.o. (62362097). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 120 Kč/hod hrubého.

Pracovní pozice:
Operátor lakovací linky
Odvětví:
Výroba a provoz (volná místa na Ostravsku)
Služby (volná místa na Ostravsku)
Profesní zařazení:
Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
22.06.2022
Mzda:
120 Kč/hod
Nabízené benefity
Jiné výhody stravenkový paušál, aj.
1. kontakt telefonicky v Po - P8 od 8:00 do 15:00 hodin, e-mailem, osobně v Po - Pá od 8:00 do 15:00 hodin. Tel.: 607 093 721, e-mail: kocurovas@vanek-ostrava.cz

Náplň práce:
- příprava kovových dílů před lakováním (čištění ploch, krytí závitů),
- navěšování a svěšování kovolých dílů na pojízdný dopravník,
- uložení dílů na paletu.

Nabízíme
- zaučení pro požadovanou práci,
- docházkový bonus,
- možnost profesního růstu.

Vaše předpoklady pro práci:
- schopnost manuální práce,
- docházka.

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, docházkový bonus, firemní akce

Nástup od: dle dohody

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66858578
Zaměstnavatel:
EUROINDUSTRY service s.r.o. (IČ: 62362097)
Kde budete pracovat:
EUROINDUSTRY service s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 607 093 721
E-mail: kocurovas@vanek-ostrava.cz

Prohlédnout dalších 1873 nabídek práce na Ostravsku