Nabídka práce PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH PRO ODLEHČ. SLUŽBU DOMÁCÍHO HOSPICE SV. ZDISLAVY - Třebíč

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH PRO ODLEHČ. SLUŽBU DOMÁCÍHO HOSPICE SV. ZDISLAVY v lokalitě Třebíč přichází na pracovní trh ke dni 11.07.2022 firma - zaměstnavatel Diecézní charita Brno (44990260). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 27 000 Kč .

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH PRO ODLEHČ. SLUŽBU DOMÁCÍHO HOSPICE SV. ZDISLAVY
Odvětví:
Zdravotnictví (volná místa na Třebíčsku)
Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
11.07.2022
Mzda:
27 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování stravenky
Dovolená navíc
Jiné výhody finanční odměny při jubileu
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní náplň:
výkon přímé péče v domácnostech nevyléčitelně nemocných (pomoc při sebeobslužných činnostech, při osobní hygieně, podávání jídla, údržba domácnosti, aktivizační činnosti ad.)

Požadujeme:
" SOU, SŠ sociálního nebo zdravotního zaměření nebo kurz pracovníka v sociálních službách
" zkušenosti a praxe v přímé obslužné péči výhodou
" řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič! (práce v terénu v rámci celého okresu Třebíč)
" morální bezúhonnost a zdravotní způsobilost
" ztotožnění se s firemní kulturou organizace
" schopnost zvládat vyšší míru stresu a psychické zátěže
" zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita při samostatné i týmové práci
" dobré komunikační schopnosti, trpělivost, empatie
" základní znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)

Nabízíme:
" práci na hlavní pracovní poměr na 1,0 úvazku (zástup za MD a RD, min. na 3 roky)
s nástupem od 1. 7. 2022
" platové ohodnocení v závislosti na praxi a dosaženém vzdělání od 27.000 Kč/měsíc
" 5 týdnů dovolené; stravenky; finanční odměny při pracovním jubileu
" zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu
" teambuilding
" práce pod supervizí
" duchovní podpora v případě zájmu

Motivační dopis s životopisem zasílejte elektronicky na adresu: ilona.hobzova@trebic.charita.cz,
Do předmětu uveďte výběrové řízení.
Vybraní uchazeči budou průběžně zváni k osobnímu pohovoru.

Kontakt: Mgr. Ilona Eyer Hobzová, tel. 739 390 940

Uchazeč o zaměstnání doručením svého životopisu Oblastní charitě Třebíč souhlasí s tím, aby zpracovávala jeho poskytnutá osobní data a údaje pouze pro účely výběrového řízení, a to nejdéle po dobu 1 roku, v souladu s příslušnými ustanoveními zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení Směrnice 95/46/ES (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Více informací o Oblastní charitě Třebíč: www.trebic.charita.cz
Videa ke zhlédnutí na: www.youtube.cz, heslo: "Oblastní charita Třebíč" nebo "Charita Třebíč"

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66858596
Zaměstnavatel:
Diecézní charita Brno (IČ: 44990260)
Diecézní charita Brno-Oblastní charita Třebíč, Středisko sv. Zdislavy Třebíč
Kontaktní údaje:
Tel.: 739 390 940
E-mail: ilona.hobzova@trebic.charita.cz

Prohlédnout dalších 747 nabídek práce na Třebíčsku