Nabídka práce Pracovník/ce pro styk s veřejností, grafik/ka, výtvarník/ce, výstavář/ka - Polička na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/CE PRO STYK S VEŘEJNOSTÍ, GRAFIK/KA, VÝTVARNÍK/CE, VÝSTAVÁŘ/KA v lokalitě Polička na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 28.06.2022 firma - zaměstnavatel Městské muzeum a galerie Polička (70152853). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 19 730 Kč .

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Pracovník/ce pro styk s veřejností, grafik/ka, výtvarník/ce, výstavář/ka
Odvětví:
Kultura a sport (nabídky práce na Svitavsku)
Obchod a cestovní ruch (nabídky práce na Svitavsku)
Profesní zařazení:
Specialisté pro styk s veřejností
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
28.06.2022
Mzda:
19 730 Kč
Poznámka k nabídce práce:
NÁPLŇ PRÁCE: komplexní zajišťování informačních, publicistických a tiskových vztahů k veřejnosti a hromadným sdělovacím prostředkům, komunikace s regionálními a celostátními médii, aktivní propagace instituce v celorepublikovém měřítku. Zajišťování publicity činnosti muzea ve vztahu k veřejnosti,zejména výstav a doprovodných programů a akcí, včetně zveřejňování aktuálních informací. Zajišťování forografické dokumentace doprovodných programů pro veřejnost. Prezentace organizace na webových stránkách, sociálních sítích a webových serverech. Samostatné návrhy a realizace grafických s propagačních materiálů (plakáty, pozvánky, informační letáky apod.) včetně kompletní technické předtiskové přípravy. Příprava a realizace výstav (projektové, grafické, audiovizuální a další výtvarné činnosti, práce na námětu, libretu a scénáři výstavy, koordinace zápůjček exponátů a rovněž manuální práce v oboru aranžérství apod.) Spolupráce při akcích, projektech a dalších kulturních a vzdělávacích činnostech organizace. Průvodcovská činnost, informační a pokladní služby. Komunikace se školami a dalími cílovými skupinami. Příprava dotačních žádostí a realizace projektů v dané oblasti.
DALŠÍ POŽADAVKY: vzdělání humanitního či uměleckého zaměření (mediální studia, žurnalistika, cestovní ruch, vizuální komunikace, propagační grafika apod.). Dobré komunikační, organizační a koordinační schopnosti a dovednosti, dobrá orientace ve způsobech prezentace kulturního dědictví, výborná znalost českého jazyka včetně psané formy, komunikační a prezentační dovednosti. Ovládání předtiskové přípravy a technologiepolygrafické výroby. Znalost editace webových stránek a správy sociálních sítí. Všeobecný přehled , dobrá orientace v humanitních oborech (historie, dejiny umění, hudby). Pečlivost, schopnost samostatné i týmové činnosti. Časová flexibilita, pracovní nasazení, vstřícnost a ochota se sebevzdělávat a učit se novému. Výpis z rejstříku trestů. Zkušenost s chodem muzejní instituce výhodou. Řidičský průkaz skup. B výhodou.
NABÍZÍME: pracovní úvazek na dobu určitou (záskok za MD), tříměsíční zkušební doba, konečná výše mzdy dle doložitelné praxe (platová třída 9), možnost osobního ohodnocení, 5 týdnů dovolené, stravenky. Předpokládaný nástup 1.9.2022 nebo dohodou.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky. Termín podání přihlášky je 31.7.2022. Více informací a podmínky naleznete na www.cbmpolicka.cz/cz/

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC MS Office
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - grafické programy Photoshop, Illustrator, Zoner Photo Studio
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) komunikativní úroveň, další jazyk výhodou

Vhodnosti volného pracovního místo

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Kontaktní údaje

Reference:
66859013
Zaměstnavatel:
Městské muzeum a galerie Polička (IČ: 70152853)
Kde budete pracovat:
Městské muzeum a galerie Polička
Kontaktní údaje:
E-mail: juklova@muzeum.policka.org

Prohlédnout dalších 951 nabídek práce na Svitavsku