Nabídka práce Administrativní pracovník - pracovnice pošty Partner - Jívka na Trutnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK - PRACOVNICE POŠTY PARTNER v lokalitě Jívka na Trutnovsku přichází na pracovní trh ke dni 04.07.2022 firma - zaměstnavatel ALBIS servis s.r.o. (14280485). Výše nabídnuté mzdy za (15 hod/týdně) je přinejmenším 9 850 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Administrativní pracovník - pracovnice pošty Partner
Odvětví:
Administrativa (volná místa na Trutnovsku)
Finance (volná místa na Trutnovsku)
Profesní zařazení:
Přepážkoví pracovníci na poštách
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
15
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
04.07.2022
Mzda:
9 850 Kč
Náplň práce: příjem a výdej poštovních poukázek, důchodů, listovních zásilek, balíčků, vypravení zásilek, péče o pobočku. Není povinnost nabízet produkty.
Požadujeme: milé a vstřícné jednání, administrativní a počítačovou základní znalost, spolehlivost, bezúhonnost, český jazyk mluvený.
Možnost prodloužení pracovní smlouvy.
Vhodné pouze pro OZP.
Práce na zkrácený úvazek.
Prvotní kontakt pouze na uvedený telefon a zasláním životopisu na email.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC
Jazykové znalosti:
Čeština (aktivní) mluvený projev

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, ALBIS servis s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66862026
Zaměstnavatel:
ALBIS servis s.r.o. (14280485)
Kde budete pracovat:
ALBIS servis s.r.o. - Jívka
Kontaktní údaje:
Tel.: 773640637
E-mail: babic@postovny.cz

Prohlédnout dalších 812 nabídek práce na Trutnovsku