Nabídka práce Inženýr/ka kvality software (m/ž) - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa INŽENÝR/KA KVALITY SOFTWARE (M/Ž) v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 28.11.2022 firma - zaměstnavatel FOXCONN CZ s.r.o. (25938002). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Inženýr/ka kvality software (m/ž)
Odvětví:
Informační technologie
Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
28.11.2022
Mzda:
30 000 Kč
Do Foxconnu hledáme posilu na pozici inženýr kvality software (m/ž). tým je mezinárodní a na pzici lze pracovat full remote.
Pracovní náplň:
- testovat software založený na Microservices
- identifikovat a prioritizovat porblémy a chyby v softwaru
- připravovat testovací data a volit vhodnou strategii testování
- psát automatické testy na základě požadvků produktu a software specifikace
- kontrola, opravovat a uzavírat chyby, dokončit cyklus tetování kvality
- testovat a hlídat základy Cyber Security
- provádět zátěžové testy a vizualizovat jejich výsledky
- předat dál potenciální problémy jak z hlediska konkrétních chyb, tak i širších problémů s funkčností
- vést dokumentaci o výsledcích testů a přezkoumání případných závad s vývojáři
- sbírat podměty a chyb, konzltovat testování s uživateli softwaru
- reportovat chyby v JIRA a navrhovat dílčí řešeí k jejich eliminaci
Požadujeme:
- technické a analytické myšlení
- základy programování
- ochotu učit se novým věcem a každý den se zlepšovat
Zaměstnanecké výhody:
- pravidelná školení v oblasti "měkkých" i "tvrdých" dovedností
- stabilní zaměstnání - smlouvu na dobu neurčitou
- energii můžete načerpat během 5 týdnů dovolené
- práci v týmu zkušených kolegů, kde je o zábavu postaráno
- možnost rozvrhnout si den podle sebe, protože máme flexibilní pracovní dobu
- a dále široké portfolio výhod a benefitů - notebook, telefon, výhodné T-Mobile tarify, 5 týdnů dovolené, benefitní systém Cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, firemní fitness a kavárna, závodní stravování, slevy u našich partnerů a mnohem více.
Zaujalo Vás to? Pošlete nám svůj životopis. Náš tým už se těší na nového kolegu či kolegyni.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) denní komunikace

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66864652
Zaměstnavatel:
FOXCONN CZ s.r.o. (25938002)
Kde budete pracovat:
FOXCONN CZ s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 704 684 619
E-mail: mvavra2@cz.foxconn.com