Nabídka práce Manipulant/-ka, řidič/-ka VZV (Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci) - Turnov na Semilsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MANIPULANT/-KA, ŘIDIČ/-KA VZV (OBSLUHA VYSOKOZDVIŽNÝCH A JINÝCH VOZÍKŮ A SKLADNÍCI) v lokalitě Turnov na Semilsku přichází na pracovní trh ke dni 18.03.2024 firma - zaměstnavatel KAMAX s.r.o. (47455705). Výše nabídnuté mzdy je 33 000 Kč hrubého.

Manipulant/-ka, řidič/-ka VZV (Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci)
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Řidiči vysokozdvižných vozíků
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
18.03.2024
Mzda:
28 000 až 33 000 Kč
Nabízené benefity
Naturální výhody Pracovní oděv a obuv
Jízdní výhody Svoz
Podnikové stravování
Dovolená navíc 5T
Jiné výhody 13.plat, každoroční navyšování mezd, penzijní připojištění
Poznámka k nabídce práce:
Popis pozice
Přesné označení materiálu dle požadavků, správné a detailní zaskladňování a zjištění materiálu, navážení materiálu ke strojům s ohledem na jejich plynulý chod, práce na VZV, práce se skenerem/čtečkou
Požadujeme praxi na VZV, výuční list výhodou, spolehlivost, přesnost, ochotu pracovat v třísměnném provozu, případně nepřetržitém, řidičské oprávnění k obsluze manipulačního vozíku výhodou, základní znalost obsluhy PC

Pracovní týden 37,5 hodiny.

Jsme stabilní zaměstnavatel v regionu již 30 let.
Pracujeme v přátelském a rodinném prostředí s osobním přístupem.
Nabízíme různorodou práci, možnost učit se a dál rozvíjet.
Benefity a specifikaci pracovní náplně dané pozice naleznete na www.spojujemesvet.cz (např. 5 týdnů dovolené, 13. plat, každoroční přidávání, dotované závodní stravování, doplňkové penzijní spoření 24.000 každé dva roky, autobusové svozy, bezpečné pracovní prostředí, pracovní oděv a obuv každý rok, měsíční příspěvek na praní a mnohem více).

kontakt: telefonicky po-pá (08:00-15:30)
emailem (katerina.kucerova@kamax.com, personalistika@kamax.com)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66865468
Zaměstnavatel:
KAMAX s.r.o. (47455705)
Kde budete pracovat:
KAMAX s. r. o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 481 353 189
E-mail: katerina.kucerova@kamax.com