Nabídka práce Logistik - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa LOGISTIK v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 08.09.2023 firma - zaměstnavatel SPORTISIMO s.r.o. (26194627). Výše nabídnuté mzdy za (38.75 hod/týdně) je přinejmenším 22 500 Kč .

Pracovní pozice:
Logistik
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Počet volných míst:
12
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
38.75
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
08.09.2023
Mzda:
22 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
83443 Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
ZamK
Kontakt: Místo výkonu práce z pravidla ve středu v 9:00 nebo v 15:00 po předchozí rezervaci termínu nebo individuální termín dle počtu a typu kandidátů. Hlášení kandidátů zasláním životopisu prostřednictvím odpovědního formuláře u inzerce zveřejněná na internetových stránkách Sklad Ostrava | SPORTISIMO s. r. o. (jobs.cz).

Náplň práce:
* přijímat, naskladňovat a vyskladňovat zboží nebo
* manipulovat se zbožím a kompletovat zakázky nebo
* vychystávat a balit objednávky nebo pracovat na balicí lince nebo pracovat se čtečkou

Dvousměnný provoz po-pá, volné víkendy, ranní 5:30-13:45, odpolední 13:45-22:00.
Předchozí praxe není vyžadována.

Zaměstnanecké výhody: Měsíční prémie, roční bonus, placené volno 5 dní nad rámec zákonné dovolené, závodní stravování, sleva v prodejnách Sportisimo.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66865732
Zaměstnavatel:
SPORTISIMO s.r.o. (26194627)
Kde budete pracovat:
SPORTISIMO s.r.o., Contera Park Ostrava D1
Kontaktní údaje:
E-mail: jarmila.bartkova@sportisimo.cz