Nabídka práce Lektor / Lektorka dalšího vzdělávání - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa LEKTOR / LEKTORKA DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 05.12.2023 firma - zaměstnavatel POE EDUCO, spol. s r. o. (64089398). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je 330 Kč/hod hrubého.

Pracovní pozice:
Lektor / Lektorka dalšího vzdělávání
Odvětví:
Školství
Profesní zařazení:
Lektoři dalšího vzdělávání
Počet volných míst:
6
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
05.12.2023
Mzda:
200 až 330 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
1. kontakt e-mailem: pavla.cmuchova@poe-educo.cz
Tel.: 596 657 241

Náplň práce:
Lektor MZDOVÉHO ÚČETNICTVÍ pro osoby evidované na ÚP. Výuka PO-PÁ, nepravidelně, od 8:00 do 13:00 hod.

Požadujeme:
Písemný doklad o dosaženém vzdělání pro doložení minimálně středoškolského vzdělání s maturitou. Strukturovaný životopis (vlastnoručně podepsaný) pro doložení praxe v lektorské činnosti v minimálním rozsahu 3 let u středoškolského vzdělání lektora a 1 roku u vysokoškolského vzdělání lektora.

Lektor ÚČETNICTVÍ A DAŇOVÉ EVIDENCE pro osoby evidované na ÚP. Výuka PO-PÁ, nepravidelně, od 8:00 do 13:00 hod.

Požadujeme:

Lektor OBSLUHY OSOBNÍHO POČÍTAČE pro osoby evidované na ÚP. Výuka PO-PÁ, nepravidelně, od 8:00 do 13:00 hod.

Požadujeme:

Lektor ZÁKLADŮ PODNIKÁNÍ pro osoby evidované na ÚP. Výuka PO-PÁ, nepravidelně, od 8:00 do 13:00 hod.

Požadujeme:

DPP, DPČ na max. 30 hodin týdně

V případě zajištění více školení (např. účetnictví + obsluha PC, nebo více typů počítačových kurzů) a projevení dobrých komunikačních a organizačních schopností nabízíme po zapracování i pracovní poměr na plný úvazek jedné osobě (Ostrava).

Vhodné i pro absolventy

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
66866699
Zaměstnavatel:
POE EDUCO, spol. s r. o. (64089398)
POE EDUCO, spol. s r. o., Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Karviná, Opava
E-mail: pavla.cmuchova@poe-educo.cz

Další nabídka práce podle lokality