Nabídka práce Pracovník v sociálních službách oddělení odlehčovací pobytové služby a pečovatelské služby - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH ODDĚLENÍ ODLEHČOVACÍ POBYTOVÉ SLUŽBY A PEČOVATELSKÉ SLUŽBY v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 04.08.2022 firma - zaměstnavatel Sociální služby Slezská Ostrava, příspěvková organizace (10858083). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 25 760 Kč .

Pracovník v sociálních službách oddělení odlehčovací pobytové služby a pečovatelské služby
Odvětví:
Zdravotnictví (nabídky práce na Ostravsku)
Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
04.08.2022
Mzda:
25 760 Kč
1. kontakt e-mailem. Životopis zašletedo 5.9.2022 na e-mailovou adresu: dkolkova@ssso.cz

Náplň práce:

- poskytování přímé obslužné péče, podpora soběstačnosti uživatele, nácvik jednoduchých denních činností a poskytování pomoci při osobní hygieně, oblékání uživatelů, manipulace s pomůckami, prádlem a udržování čistoty a hygieny uživatele, individuální a skupinová aktivizace

Kvalifikační požadavky:
- základní vzdělání nebo střední vzdělání (bez maturity)
- absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pracovníka v sociálních službách (min. 150 hodin)
- absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu se nevyžaduje u osob, které získaly způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru ošetřovatel nebo sociální pracovník dle § 110 a u osob, které získaly střední vzdělání v oboru vzdělání stanoveném prováděcím právním předpisem

- v případě, že zájemce o pracovní místo neabsolvoval akreditovaný kvalifikační kurz, je možné jeho doplnění do 18 měsíců od uzavření pracovního poměru

Předpoklady:
- bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
- základní znalost práce na PC
- praxe v oboru vítána
- komunikační dovednosti
- laskavé a trpělivé chování k uživatelům
- schopnost samostatné i týmové práce

Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení v rozsahu 5. platové třídy a 10. stupně, v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění (25.760,-Kč); možnost postupného přiznání osobního příplatku dle § 131 zákona č. 262/2006 Sb., zákoníku práce, v platném znění
- zvláštní příplatek
- 5 týdnů dovolené
- zaměstnanecké benefity
- další vzdělávání v oboru
- nepřetržitý provoz

Předpokládaný nástup: 12.09.2022 - 1x pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté převedení na dobu neurčitou

Místo výkonu práce: Odlehčovací pobytová služba, DPS Hladnovská 757/119a, Ostrava-Muglinov

Bližší informace:
Mgr. Darina Kolková, tel: 602 369 430 (mimo termín od 25.08.2022 do 04.09.2022),
e-mail: dkolkova@ssso.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66869599
Sociální služby Slezská Ostrava, příspěvková organizace (IČ: 10858083)
Sociální služby Slezská Ostrava, příspěvková organizace - DPS Muglinov (Hladnovská)
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 369 430
E-mail: dkolkova@ssso.cz

Prohlédnout dalších 1829 nabídek práce na Ostravsku