Nabídka práce Asistenti pedagogů - Čáslav na Kutnohorsku

Nabídka volného pracovního místa na pozici Asistenti pedagogů již není aktuální. Volné místo bylo obsazeno uchazečem, či zrušeno zaměstnavatelem. Toto volné pracovní místo bylo v naší nabídce pracovních příležitostí aktuální v období od 03.08.2022 do 02.09.2022.

Prohlédněte si obdobné pracovní nabídky:

Kutná Hora | Mzda: 18 000 Kč | Podmínka pro asistenta pedagoga je maturita + kurz asistenta pedagoga nebo vzdělání pedagogického směru, minimálně…

Volná pracovní místa Základní škola Čáslav, Masarykova 357, okres Kutná Hora

Nabídky práce KUTNOHORSKO a okolí

Popis nabídky volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Asistenti pedagogů
Odvětví:
Školství (nabídky práce na Kutnohorsku)
Profesní zařazení:
Asistenti pedagogů
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
25
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
10 000 až 18 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Výhodou volného místa byla možnost práce na zkrácený úvazek.
K nabízené práci nejsou uvedeny bližší údaje.

Prohlédnout dalších 494 nabídek práce na Kutnohorsku

Užitečné informace k pracovnímu místu

Asistent pedagoga, běžně známý také jako pomocník učitele, poskytuje podporu vedoucímu učiteli ve třídě a umožňuje mu věnovat více času výuce ve třídě. Povinnosti asistenta pedagoga jsou jak administrativní, tak výukové. Asistent pedagoga je podřízen vedoucímu učiteli a jeho úkolem je pomáhat vedoucímu učiteli s hladkým průběhem výuky tím, že na jeho pokyn přebírá běžné úkoly ve třídě. Mezi každodenní povinnosti asistenta pedagoga patří vykonávání administrativních prací, jako je zapisování docházky, hodnocení testů a domácích úkolů a další úkoly spojené s vedením záznamů a výukou. Pomáhá dohlížet na chování žáků ve třídě, na chodbách, v jídelně, na hřišti a na školních výletech. Běžně také poskytují další pomoc při výuce studentům se speciálními potřebami a studentům, kteří potřebují další pomoc při plnění úkolů ve třídě.