Nabídka práce STAVBYVEDOUCÍ - Prostějov

S novou nabídkou volného pracovního místa STAVBYVEDOUCÍ v lokalitě Prostějov přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel Neat Houses-Dřevostavby s.r.o. (27678571). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
STAVBYVEDOUCÍ
Odvětví:
Stavebnictví
Management
Profesní zařazení:
Hlavní stavbyvedoucí
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
35 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody
Kontaktní osoba Ladislav Staněk, tel. 739 240 474 (volat mezi 8:00-15:00), e-mail: stanek@neathouses.eu. Pracoviště: Kraj Jihomoravský, Zlínský, Olomoucký, Moravskoslezský, Vysočina
Náplň práce: Plánuje, zpracovává harmonogram průběhu stavby, organizuje a zabezpečuje celou realizaci díla, přebírá od investora staveniště, za staveniště odpovídá po celou dobu realizace díla, organizuje závoz materiálu a dodávek na stavbu, odpovídá za udržování pořádku a činnost na staveništi po dobu stavby, včetně BOZP a požární ochrany, organizuje kontrolní dny na stavbě, zodpovídá a řeší případné reklamace na díle, od externích dodavatelů přebírá odvedenou práci
Požadujeme: ŘP sk. B
Nabízíme: roční bonusy, poskytnutí sick days, stravenky, příjemné pracovní prostředí, možnost prodloužení PP na dobu neurčitou

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66869972
Zaměstnavatel:
Neat Houses-Dřevostavby s.r.o. (27678571)
Kde budete pracovat:
Neat Houses-Dřevostavby s.r.o.