Nabídka práce Referent odboru sociálních věcí a zdravotnictví (kurátor pro děti a mládež - agenda sociálně právní ochrany dětí) - Jablonec nad Nisou

S novou nabídkou volného pracovního místa REFERENT ODBORU SOCIÁLNÍCH VĚCÍ A ZDRAVOTNICTVÍ (KURÁTOR PRO DĚTI A MLÁDEŽ - AGENDA SOCIÁLNĚ PRÁVNÍ OCHRANY DĚTÍ) v lokalitě Jablonec nad Nisou přichází na pracovní trh ke dni 03.08.2022 firma - zaměstnavatel Statutární město Jablonec nad Nisou (00262340). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 33 790 Kč hrubého.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Referent odboru sociálních věcí a zdravotnictví (kurátor pro děti a mládež - agenda sociálně právní ochrany dětí)
Odvětví:
Zdravotnictví (nabídky práce na Jablonecku)
Profesní zařazení:
Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
03.08.2022
Mzda:
22 980 až 33 790 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Kvalifikační předpoklady: vysokoškolské vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání, odpovídající požadavkům zákona č. 108/2006 Sb.; orientační znalost legislativy na úseku sociálně právní ochrany dětí; zkušenosti z obdobné pozice výhodou; absolvování zkoušek odborné způsobilosti výhodou; organizační, komunikační schopnosti, aktivní přístup k řešení problémů; pracovní flexibilita, schopnost samostatné tvůrčí práce, koncepční myšlení, odolnost vůči stresu; schopnost pružně rozhodovat a přijímat za svá rozhodnutí odpovědnost; časová flexibilita (práce i mimo stanovenou pracovní dobu); uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, internet); řidičský průkaz skupiny B.
Popis vykonávané práce: Pracovník zajišťuje plnění úkolů svěřených Radou města Jablonec nad Nisou odboru sociálních věcí a zdravotnictví dle pracovní náplně určené vedoucím odboru a tajemníkem magistrátu města. Zejména jde o úkoly na úseku sociálně-právní ochrany dětí dle příslušné legislativy (zejména zákon o sociálně-právní ochraně dětí, občanský zákoník, trestní zákon) na úseku práce s dětmi a jejich rodinami; dále pak kolizní opatrovnictví při zastupování nezletilých dětí, preventivní a poradenská činnost, spolupráce se soudy, orgány činnými v trestním řízení, ústavními zařízeními, školami, neziskovými organizacemi a dalšími institucemi, které se na výkonu SPOD podílejí.

Perspektivní zaměstnání; odpovídající platové podmínky; zaměstnanecké výhody dané kolektivní smlouvou (příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, příspěvek zaměstnavatele na stravování, sick days apod.); příjemné pracovní prostředí; pružnou pracovní dobu; pět týdnů dovolené; možnost získání obecního bytu.


Kontakt: e-mailem

Úplné znění inzerátu vč. dalších pokynů na www.mestojablonec.cz, Magistrát, Volná místa.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Vhodnosti volného pracovního místo

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Kontaktní údaje

Reference:
66870021
Zaměstnavatel:
Statutární město Jablonec nad Nisou (IČ: 00262340)
Kde budete pracovat:
Statutární město Jablonec nad Nisou
Kontaktní údaje:
Tel.: 483 357 172
E-mail: krausova@mestojablonec.cz

Prohlédnout dalších 461 nabídek práce na Jablonecku