Nabídka práce Programátor řídicích systémů pro energetiku - Plzeň

S novou nabídkou volného pracovního místa PROGRAMÁTOR ŘÍDICÍCH SYSTÉMŮ PRO ENERGETIKU v lokalitě Plzeň přichází na pracovní trh ke dni 04.08.2022 firma - zaměstnavatel invelt - elektro s.r.o. (40522342). Výše nabídnuté mzdy je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Programátor řídicích systémů pro energetiku
Odvětví:
Výroba a provoz (nabídky práce v Plzni)
Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
04.08.2022
Mzda:
35 000 až 50 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
V případě Vašeho zájmu, zašlete prosím životopis na e-mail
sona.navratova@invelt.cz.

Skupina INVELT GROUP poskytuje komplexní dodávky a služby pro energetiku v ČR i ve světě. Zajišťujeme výstavbu elektrárenského bloku formou na klíč.
Invelt-elektro s.r.o. slaví 30 let úspěšné působnosti na trhu, díky vysokému know-how a kolektivu specialistů. Do našich řad právě otevíráme pracovní příležitost na pozici:

Náplň práce
o Tvorba software DCS, PLC pro řízení turbín, kotlů, rozvoden atd.
o Tvorba vizualizace a ovládání technologie z operátorské stanice (SCADA)
o Implementace špičkových produktů SIEMENS, Honeywell, SAIA apod.
o Testování a konfigurace vyrobených zařízení v Plzni
o Uvádění do provozu v ČR i zahraničí
o Školení personálu provozovatele
o Záruční i pozáruční servis
DCS = Distributed Control system
PLC = Programmable Logic Controller
SCADA = Supervisory Control And Data Acquisition

Nabízíme
o Vstřícné a profesionální zaškolení týmem odborníků
o Vyškolení uchazečů s praxí i absolventů SŠ/VŠ
o Realizaci na zodpovědné pozici s neustálým profesním růstem
o Silnou stabilitu zavedené české společnosti
o Možnost efektivní komunikace a řešení problémů, díky prostředí menší společnosti
o Pestrou práci na zajímavých zahraničních i tuzemských projektech
o Finanční ohodnocení navyšující se dle zkušeností
o 13. plat ve výši 100%
o Odměny dle výsledků realizovaných projektů
o Příplatky nad rámec zákona při služebních cestách
o Pružnou pracovní dobu
o 5 týdnů dovolené
o Příspěvek na stravování formou stravenek
o Mobilní telefon, notebook
o Jazykové kurzy

Očekáváme
o Elektrotechnické vzdělání
o Chuť učit se a zlepšovat své odborné znalosti
o Praxe v energetice výhodou, ale rádi přivítáme i nadšeného absolventa!
o Schopnost a flexibilitu neustále se rozvíjet v oboru
o Pro-aktivní přístup
o Angličtinu na komunikativní úrovni - podpoříme jazykovým kurzem
o Řidičský průkaz B a otevřenost služebním cestám po Evropě i po světě

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66870191
Zaměstnavatel:
invelt - elektro s.r.o. (IČ: 40522342)
Kde budete pracovat:
invelt - elektro s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 377 613 112
E-mail: sona.navratova@invelt.cz

Prohlédnout dalších 1682 nabídek práce v Plzni