Nabídka práce PROJEKTOVÝ MANAŽER / PROJEKTOVÁ MANAŽERKA - JUNIOR - Hořenice na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTOVÝ MANAŽER / PROJEKTOVÁ MANAŽERKA - JUNIOR v lokalitě Hořenice na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 20.09.2022 firma - zaměstnavatel VODA CZ SERVICE s.r.o. (27545547). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
PROJEKTOVÝ MANAŽER / PROJEKTOVÁ MANAŽERKA - JUNIOR
Odvětví:
Věda a výzkum (nabídky práce na Náchodsku)
Zemědělství a lesnictví (nabídky práce na Náchodsku)
Profesní zařazení:
Specialisté v oblasti vodohospodářství
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
20.09.2022
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody stravenkový paušál, příspěvek na penzijní/životní pojištění, atd.
Pracovní poměr na dobu určitou (s následující smlouvou přechod na dobu neurčitou), pružná pracovní doba. Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: přejímání úkolů od PM - seniora; podílení se na přípravě a kontrole projektu; zpracovávat cenovou nabídku projektového díla; ve spolupráci s PM - seniorem participovat na realizaci projektu od přípravy materiálu až po následnou dokumentaci (kontrola stavebních deníků, technologických postupů, postupů ohledně dodržování BOZP, ekonomiky realizace dle Sledování); ukládat práci vedoucímu montáží; zajišťování a doplňování harmonogram práce; tvořit dokumentace pro provedení díla; zodpovědnost za nejvýhodnější nákupy a tendry zařízení; zajišťování podkladů pro fakturaci; vyřizování reklamací; kontrolovat majetek společnosti.

Požadavky: min. úplné SŠ vzdělání s maturitou s technickým nebo stavebním zaměřením; uživatelská znalost MS Windows, Office; znalost strojírenství, čtení technické dokumentace výhodou; ochota vzdělávat se v oblasti vodárenství; řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnanecké výhody: dlouhodobá perspektiva ve stabilní společnosti, zajímavé finanční ohodnocení, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní/životní pojištění, příspěvek na dovolenou.

Kontakt - paní Schröfelová Miroslava, tel.: 603 554 888, e-mail: schrofelova@vodacz.com (pro zaslání životopisu).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC uživatelská znalost MS Windows, Office
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jiné min. úplné SŠ vzdělání s maturitou s technickým nebo stavebním zaměřením, atd.

Reference:
66870365
Zaměstnavatel:
VODA CZ SERVICE s.r.o. (27545547)
Kde budete pracovat:
VODA CZ SERVICE s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 554 888
E-mail: schrofelova@vodacz.com

Prohlédnout dalších 695 nabídek práce na Náchodsku